مدیر کل زندانهای استان تهران: افزایش توانمندیهای شغلی کارکنان موجب بهبود روند خدمت رسانی می شود

سیدحشمت اله حیات الغیب در بازدید از ندامتگاه ورامین با تأکید بر لزوم توجه به کارکنان که سرمایه های سازمانی هستند، گفت: رسیدگی به امور شغلی و معیشتی آنان موجب رضایتمندی شغلی، افزایش توانمندی و در نهایت زمینه ساز بهبود در روند ارائه خدمت رسانی و اعتلای فرهنگ سازمانی خواهد شد.
مدیر کل زندانهای استان تهران که جهت بررسی روند فعالیتهای عمرانی و بازسازی در ندامتگاه ورامین حضور یافته بود، گفت: محیط مناسب همراه با امنیت و رفاه، نقش مهمی در پیشرفت روند اصلاح و تربیت زندانی دارد و در این مسیر، کارکنان با تلاش های شبانه روزی جهت رسیدن به این هدف نقش مهمی ایفاء می کنند.
وی ادامه داد: کارکنان در زندانها به مثابه اصلی ترین سرمایه های سازمانی هستند که رسیدگی به امور شغلی و معیشتی آنان موجب رضایتمندی شغلی، افزایش توانمندی و در نهایت زمینه ساز بهبود در روند ارائه خدمت رسانی و اعتلای فرهنگ سازمانی خواهد شد.
حیات الغیب همچنین گفت: در بازدیدهایی که انجام می شود، در کنار کار رسیدگی به درخواستهای زندانیان، کارکنان نیز درخواستهای خود را ارائه می دهند، همچنین روزهای دوشنبه خانواده های زندانیان و روزهای پنجشنبه خود کارکنان با تعیین وقت می توانند به اداره کل مراجعه نمایند که به صورت مستقیم درخواستهایشان مورد رسیدگی فوری قرار می گیرد و این امر از مهمترین برنامه های طرح تکریم ارباب رجوع می باشد.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: زیباسازی فضاهای زندان در دو سو مورد توجه است، این امر هم در ارتقای روحیه زندانیانی که بنا بر حکم قانون باید مدتی را در حبس به سر ببرند و هم برای افزایش رضایت شغلی کارکنان تا در محیط مناسب خدمت نمایند.
مدیر کل زندانهای استان تهران تأکید کرد: اقدامات عمرانی انجام شده ستودنی است، ولی انتظار می رود تکمیل فرایند سایر امور با سرعتی بیش از پیش انجام شود تا به زودی شاهد تحولات اساسی در سطح زندانهای استان تهران باشیم.
بنا به این خبر، طی بازدید فوق، دکتر رستمی معاون اداری مالی، سرهنگ هنرمند فرمانده یگان حفاظت اداره کل و نصیریان مدیر ندامتگاه ورامین نیز حضور داشتند که مجموعه های در حال احداث مانند پروژه های واحد فرهنگی،کلاسهای آموزشی، مجموعه چند منظوره سالنهای ملاقات و نیز آسایشگاه و رستوران تازه تأسیس ویژه سربازان مورد ارزیابی قرار گرفت و مقرر شد کار بازسازی و ساخت این فضاها تا پایان سال تکمیل و به بهره برداری برسد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*