مدیر کل زندانهای استان تهران روزهای پنج شنبه با کارکنان و دوشنبه ها با خانواده زندانیان دیدار می کند

مدیر کل زندانهای استان تهران روزهای پنج شنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۴ به درخواستها و مشکلات کارمندان رسیدگی می کند.

در راستای طرح تکریم و همچنین با هدف رسیدگی به مشکلات،  کارکنان زندانهای استان تهران می توانند روزهای پنج شنبه هر هفته، با تعیین وقت تلفنی قبلی، به دفتر مدیرکل مراجعه نمایند.

سیدحشمت اله حیات الغیب در این خصوص اظهار داشت: منابع و نیروی انسانی، سرمایه اصلی سازمان و ارزشمندترین عنصر در بهره وری، ارتقاء و پیشرفت مجموعه است که پرداختن به آن به منظور ایجاد انگیزه و تقویت روحی از اصلی ترین وظایف مدیران محسوب می شود.

وی ادامه داد: رضایت شغلی در کارکنان، منوط به ایجاد محیط پرنشاط، شناسایی نیازها و اتخاذ تدابیر مدیریتی مشارکتی است که در این راستا، جلسات دیدار و ملاقات با کارکنان با برنامه ریزی منسجم در این اداره کل در دستور کار قرار دارد.

حیات الغیب تأکید کرد: چنانچه درخواست ملاقات زیادی از کارکنان زندانهای دور از اداره کل داشته باشیم، این جلسه در آن زندانها برگزار می شود تا مشکلی برای مراجعه نیز وجود نداشته باشد.

بنا به این خبر، مدیرکل زندانهای استان تهران، روزهای پنجشنبه که تعطیل می باشد از ساعت ۸ الی ۱۴، در دفتر کار خود، پذیرای کارکنانی است که جهت رفع مشکلاتشان مراجعه می نمایند. در این جلسات که رستمی معاون اداری مالی و نیز رئیس امور اداری حضور دارد، مشکلات کارکنان بررسی و دستورات لازم جهت پیگیری و رفع مسائل مطروحه، در همان لحظه صادر می گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*