مراسم اربعین حسینی در میان پرسنل وظیفه زندان رجایی شهر

به مناسبت اربعین سرور وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش مراسم مذهبی برای سربازان و کارکنان در زندان رجایی شهر برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی مراسم عزاداری با برگزاری مراسم پر فیض زیارت عاشورا ، نوحه سرایی و سینه زنی در رثای سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) برگزار کرد.
ضیایی سرپرست زندان رجایی شهر ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن اربعین شهادت مظلومانه امام سوم شیعیان به همراه یارانش گفت: امام حسین(ع) متعلق به تمامی جهانیان و واقعه عاشورا حرکتی بزرگ در تاریخ اسلام است که تاثیرات این گونه اقدامات و حرکت ها تا سالیان سال باقی خواهد ماند.
وی گفت: يكي از درس هاي عاشورا احياي فرائض ديني است كه حكومت اسلامي بايد زمينه را براي پياده شدن احكام و معارف اسلامي در جامعه فراهم كند.
سرپرست زندان رجایی شهر در ادامه افزود: ما به عنوان پيروان تفكر محرم و عاشورا امروز بايد با الهام گيري از حركت آن عزيزان در همه جنبه هاي زندگي خود بتوانيم به اهداف عاليه انساني و اسلامي نائل گرديم.
ضیایی در ادامه تصریح نمود: جامعه كنوني ما بعد از انقلاب اسلامي الگوي خود را بر اساس تفكرات شيعي و عاشورايي قرار داده که تبیین درست واقعه عاشورا توسط شما مسئولان قطعا منجر به ایجاد تاثیرات تحول آفرینی در این مجموعه خواهد گردید.
گفتنی است در پایان این مراسم ضیایی ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب سربازان وظیفه گفت: در دوران مقدس سربازی این فرصت برای سربازان فراهم می گردد تا با شرکت در مراسم دینی ومذهبی و بهره گيري از آن زندگی سالم را سر لوحه امور خویش قرار دهند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*