مراسم بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در زندان رجایی شهر برگزار گردید

به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی مراسمی با حضور سرپرست ، معاونین ، فرمانده و نیروهای یگان حفاظت زندان رجایی شهر برگزار گردید.

در این مراسم سرپرست زندان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان برقراری نظم و امنیت گفت: ایجاد ثبات و آرامش مجموعه زندان مرهون تلاشهاي ارزنده وعملکرد مؤثر فرمانده و نیروهای یگان حفاظت می باشد.

 وی گفت: نیروهای یگان حفاظت مستقر در زندان وظایف خطیری جهت برقراری امنیت ، اعزام و بدرقه مددجویان به مراجع قضایی و مراکز درمانی عهده دار می باشند.

عزیزی با اشاره به اینکه اقتدار نيروهاي انتظامي مبين استقرارنظم و امنيت در زندانهاست گفت: با توجه به وظیفه محوله در اعزام و بدرقه پاسداری، حفاظت و برقراری امنیت، نیروهای انتظامی زندان بایستی برترین الگوی در اخلاق ، صداقت، درستی و انسانیت برای سایرین باشند.

سرپرست زندان رجایی شهرگفت: امنیت ، آرامش و حفاظت از مجموعه زندان نیازمند اقتدار و توانایی و اراده محکم است که این امر جز با تلاشها و خدمات شبانه روزی نیروهای یگان حفاظت میسر نمی گردد.

عزیزی در پایان سخنان خود گفت:  زندان به عنوان محل نگهدارنده مجرمین، تأمین کننده بخش مهمی از امنیت جامعه است و در این مسیر یگان حفاظت از نقش و جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

شایان ذکر است در پایان مراسم از نیروهای یگان حفاظت زندان  با اهداء هدایا و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*