مراسم تجلیل از فرزندان شاهد شاغل در زندان رجایی شهر برگزار گردید

به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضاییه و تجلیل از خانواده شهدا مدیر زندان رجایی شهر با فرزندان شاهد شاغل در این مجموعه دیدار و گفتگو نمود.
در این گردهمایی مدیر زندان رجایی شهر ضمن تبریک هفته قوه قضاییه گفت: ما پاسدار ایثارگری ها ، حماسه آفرینی ها و مجاهدت شهداء هستیم و هر عملی در جهت قدردانی و خدمت به خانواده معظم شهدا را وظیفه خود می دانیم.
عزیزی ضمن اشاره به نقش شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و مدافعان حریم امنیت در حفظ و حراست از ارزش‌های اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک همه ما امنیت و آرامش خود را مدیون و وام دار خون شهدا هستیم.
وی با بیان اینکه بدون شک خون شهیدان نگهبان و نگه دارنده نظام و انقلاب اسلامی است گفت: شهادت طلبی روحیه‌ای ارزشمند برای حفظ و حراست از ارزش‌های دینی بوده است.
مدیر زندان رجایی شهر در ادامه افزود: شما فرزندان شهداء در عرصه های اصلاحی و تربیتی مددجویان و زندانبانی اسلامی عهده دار نهضت گسترش و نشر ارزش های اخلاقی شهدا هستید.
عزیزی هدف اصلی از برگزاری این مراسم را قدردانی از زحمات و تلاش شبانه روزی دانست و افزود : شما عزیزان به تناسب مسئوليتي كه عهده دار گردیده اید نقش بارزی در کاهش آسیب رفتارهای پر خطر مددجویان ایفاء نموده اید.
لازم به ذکر است: تعداد ۷ نفر از کارکنان زندان رجایی شهر فرزندان شاهد بوده که در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه از آنان تجلیل گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*