مشاوران حقوقی – قصایی دادگستری استان در اردوگاه فشافویه به خانواده های مددجویان مشاوره قضایی دادند

ارائه مشاوره حقوقی – قضائی برای خانواده های مددجویان اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه

به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه  در راستای اجرای برنامه های مدیریت فرهنگ عمومی دادگستری استان تهران ، به منظور استفاده خانواده های زندانیان از برنامه های مشاوره حقوقی – قضائی رایگان ، تعداد چهار نفر از مشاوران حقوقی معاونت فرهنگی دادگستری استان تهران با حضور در این مرکز به ارائه خدمات پرداختند .

حجت الاسلام  والمسلمین محمد زالی سرپرست گروه اعزامی طی گفتگو با روابط عمومی اردوگاه اعلام داشت در این برنامه تعداد بیش از ۵۰ مورد مشاوره صورت پذیرفت .

سرپرست گروه  مشاوره حقوق در ادامه گفتگو  اعلام کرد ؛ حضور مشاوران حقوقی  در جمع خانواده های مددجویان و ارائه راه کارهای مناسب و قانونی برای این افراد آسیب دیده جامعه می تواند پاسخگوی بسیاری از سوالات و ارائه دهنده راه حل مشکلات آنان و تسریع در روند رسیدگی به پرونه های مددجویان باشد .

محسن شمس زارع  مدیر اردوگاه فشافویه  در حاشیه این برنامه ۴ ساعته اعلام داشت طی هماهنگی های به عمل آمده با معاونت فرهنگی دادگستری استان تهران برای نخستین بار گروه مشاوران حقوقی –قضائی جهت ارائه خدمات و مشاوره رایگان در اردوگاه حضور پیدا کردند و پس از استقرار آنان در سالنهای ملاقات از نزدیک با خانواده های مددجویان دیدار و ارائه خدمات نمودند .

مدیر اردوگاه در ادامه بیان داشت در نظر است طی درخواستی از دادگستری استان تهران  هر ماهه  گروه مشاوران حقوقی – قضائی در این اردوگاه حضور پیدا نموده و  بصورت رایگان برای خانواده ها برنامه مشاوره رایگان  داشته باشند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*