مشاوره حقوقی رایگان به خانواده مددجویان زندان رجایی شهر ارائه می شود

به منظور توسعه حمایت از قشر آسیب دیده جامعه و تسریع در انجام روند امور حقوقی و قضائی مددجویان ، خانواده آنان از مزایای خدمات مشاوره حقوقی رایگان از طریق  وکیل پایه یک دادگستری بهره مند گردیده اند.

     سرپرست زندان گفت: به منظور کاهش آسیب ناشی از محبوس شدن سرپرست خانواده و حمایت از خانواده مددجویان که اغلب قشر آسیب دیده جامعه هستند، مشاوره رایگان حقوقی، قضایی، مددکاری، اشتغال به آنان ارائه می گردد.

عزیزی در ادامه افزود: با استقرار واحد مددکاری در سالن ملاقات زندان زمینه رسیدگی به مشکلات خانواده مددجویان در بخش های مختلف فراهم گردیده است .

وی گفت: در واقع یکی از بهترین روش های مشاوره که با استقبال بسیاری از مراجعه کنندگان نیز مواجه گردیده مشاوره حقوقی رایگان حضوری می باشد.

عزیزی در ادامه افزود: از موضوعاتی که ممکن است خانواده مددجویان را از پیگیریهای قضایی باز دارد، هزینه های مورد نیاز برای وکیل و یا مشاور می باشد.

سرپرست زندان رجایی شهر مزایای استفاده از خدمات مشاوره حقوقی رایگان را تخصصی بودن مشاوران و وکلاء در حوزه کاری خود ، مقرون به صرفه بودن حق مشاوره. پیگیری مستمر پرونده های مربوطه را مطرح نمود.

گفتنی است طی یکماه اخیر قریب به ۲۷۰ نفر از خانواده مددجویان به منظور پیگیری و رفع مشکلات قضایی و حقوقی از مزایای خدمات مشاوره حقوقی رایگان بهره مند گردیده اند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*