معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان از مدیرکل زندان های استان تهران تقدیر کرد

پس از ارائه گزارش تحولات صورت گرفته در بخش های عمرانی و بهداشتی و درمانی زندان های استان تهران و افتتاح اندرگاه های ندامتگاه دماوند، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندان ها از سیدحشمت اله حیات الغیب تقدیر به عمل آورد.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان زندان ها با بررسی گزارش تحولات صورت گرفته در بخش های بهسازی، زیباسازی، عمرانی و بهداشتی و درمانی تمام زندان های استان تهران و افتتاح اندرزگاه های ندامتگاه دماوند، با اهدای لوح سپاس از سیدحشمت اله حیات الغیب تقدیر نموده، این فعالیت های وسیع زندانبانی اسلامی را ناشی از خدمت خالصانه متکی بر ایمان دانست.
در این لوح سپاس آمده است: بدون شک آن چه در عرصه تلاش و فعالیت، مرتبه انسان را به سمت موفقیت سوق می دهد، خدمت خالصانه متکی بر ایمان است که همین امر، موجب ارتقاء مرتبه و منزلت نزد ایزد منان خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در پایان برای مدیر کل زندان های استان تهران و همه خدمتگزاران راستین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی موفقیت، بهروزی و سلامتی روز افزون نموده است.
بنا به این خبر، زندان های استان تهران از تیرماه سال گذشته، با انتصاب حیات الغیب به عنوان مدیر کل جدید شاهد تحولات وسیع و بازسازی کامل بود که موجب ارتقای سطح رضایت مندی زندانیان، سربازان وظیفه و کارکنان و در نتیجه ارائه چهره متحولی از زندانبانی اسلامی گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*