ملاقات حضوری با ۱۵۰ مددجوی ملاردی در ندامتگاه قزلحصار

دادستان و گروه قضایی شهرستان ملارد به همراه مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهریار در واحد یک ندامتگاه قزلحصار بصورت حضوری ۱۵۰ درخواست مددجویان را مورد بررسی قرار دادند

      به گزارش روابط عمومی ندامتگاه قزلحصار؛ دادستان دادگاه عمومی و انقلاب شهرستان ملارد گفت: از آنجائیکه مددجویان در طول دوران محکومیت فرصت زیادی برای استفاده از فکر و قوه تخیل خود دارند برنامه ریزی و ارائه خدمات بایستی بگونه ای باشد تا از این نیرو در جهت مثبت و در راه اصلاح و تربیت آنان استفاده گردد.

جبله با اشاره به اینکه در اصلاح مددجویان میتوان از یک سری عوامل بازدارنده و جهت دهنده استفاده نمود گفت: در بینش اسلامی روش این است که امر اصلاح از نقطه ای مثبت وسازنده آغاز گردیده و مرحله به مرحله پیش رود در صورتیکه اقدامات اعمال شده فاقد کارائی لازم باشد می توان از عوامل بازدارنده استفاده کرد واز این طریق می توان اصلاح را در درون فرد بوجود آورد که این امر با ابزار تعلیم وتربیت، ضمن تحکیم اعتقادات  واراده آنان سبب بسط زمینه هدایت می گردد.

در پایان این دیدار بازدید کنندگان با ۱۵۰ نفر از مددجویان اندرزگاههای واحد ۱ ملاقات نموده و به مشکلات قضائی از قبیل مرخصی و….. رسیدگی نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*