نیکوکاران حسینی، ۱۸ نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را آزاد کردند

طی دهه اول ماه محرم، نیکوکاران تهرانی ۱۸ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را آزاد نمودند تا راه گذشت و آزادگی سرور و سالار شهیدان را ادامه دهند.

به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، رحمانی با اعلام این خبر گفت: در دهه اول ماه محرم، برخی از نیکوکاران تهرانی، به پیروی از سیره سرور و سالار شهیدان، امام حسین (ع)، با اهدای ۱۵۸ میلیون تومان موجبات آزادی ۱۸ نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان تهران را فراهم نمودند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران افزود: با اهدای این کمک، بدهی ۱۸ نفر پرداخت شد تا در مراسم عزاداری عاشورا و تاسوعای امسال در کنار خانواده خویش حضور یابند.

بنا به این خبر، نیکوکاران جهت اهدای کمک های مالی و آزادی زندانیان نیازمند واجد شرایط جرایم غیرعمد می توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۸۸۸۶۱۸۷۰ و یا مراجعه حضوری به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲۵، طبقه سوم و همچنین به سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران (نشانیwww.tehipro.ir ) و یا لینک اطلاع رسانی @tehipro با فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*