نیکوکاران روزه دار استان تهران۸۲ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را آزاد کردند

از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون, نیکوکاران استان تهران ۸۲ نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را بر سر سفره های افطارشان بازگرداندند.
به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران, مصطفی محبی با اعلام این خبر گفت: با دعوت و فراخوان  برای آزادی و بازگشت زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد بر سر سفره های سرد افطار خانواده هایشان, نیکوکاران با تاسی از امیر مومنان علی (ع) در احسان و نیکی, آستین همت بالا زده, ۸۲ نفر را تا این لحظه آزاد کردند.
مدیر کل زندانها و نایب رییس هیات امنای نمایندگی ستاد دیه استان تهران اظهار داشت: بخش توسعه منابع اقتصادی و انسانی بیمه دی نیز با بررسی خلاصه پرونده زندانیان واجد شرایط و پرداخت ۷۸ میلیون تومان, بدهی هفت نفر را پرداخت نمود تا لبخند شادی بر صورت کودکان این نان آوران خانواده بنشاند.
او افزود: نیکوکاران روزه دار تهرانی با مراجعه به غرفه نمایندگی ستاددیه در بوستان گفتگو, کمکهای مالی شایانی نمودند, حتی مادری با بخشیدن النگویش و دختر ۸ساله ای با اهدای تنها طلایش که یک جفت گوشواره بود, در این فراخوان احسان شرکت کردند.
محبی ادامه داد: زوج جوانی نیز پس انداز ۲۳۴ میلیونی خود را در ابن غرفه برای آزادی ۱۳ نفر اختصاص دادند.
وی تاکید کرد: غرفه نمایندگی ستاد دیه استان تهران در طبقه دوم نمایشگاه کمیته امداد امام خمینی(ره) بوستان گفتگو تا پایان ماه مبارک رمضان, آماده دریافت کمکهای خیرین می باشد.
محبی در پایان گفت:  طی سال با مراجعه حضوری به محل نمایندگی واقع در خیابان سنایی, نبش اعرابی ۶, پلاک ۲۵, طبقه سوم و یا سایت به نشانی  www.tehipro با نحوه واریز کمکها آشنا شوند. شماره حساب ۱۴۱۴ بانک تجارت و  یا با شماره گیری #۱۴۱۴*۷۳۳* از طریق تلفن همراه, در این امر نیک مشارکت نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*