چهار مددجوی ندامتگاه شهرری توسط خیرین آزاد شدند

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه شهرری؛ در راستای کاهش جمعیت کیفری و با رعایت اصول وقوانین قانونی سازمان زندانها طی هماهنگی مدیر ندامتگاه ، تعدادی  از خیرین اقدام به پرداخت جزای نقدی مددجویان محكوم عجز از پرداخت نمودند تا با این اقدام  علاوه برخیر معنوی این امر سبب عدم فروپاشی كانون گرم خانواده آنان شود.
در این راستا مدیر ندامتگاه شهرری ضمن اشاره به این اقدام نوع دوستانه حضور خیرین ونیكوكاران را یك امر خدا پسندانه ذكر نموده و افزود: همكاری و مساعدت به همنوع از محامد و خصایص نیكویی است كه در آیات الهی به آن اشاره شده كه مورد رضایت و خشنودی خداوند متعال می باشد .

وی در ادامه تصریح نمود: كلیه راههایی كه انسان می تواند از طریق آن به كمال و عزت نائل گردد در مكتب اسلام تعریف شده و انفاق در راه خدا یكی از موارد ی است كه بواسطه آن  قرب الهی حاصل می گردد. 

مدیر ندامتگاه شهرری در پایان گفت: مددكاران نمونه ای از اسوه صبر وپایداری می باشند  كه با شناسایی مددجویان بی بضاعت كه بدلیل جرائم غیر عمدی محبوس بوده و بادعوت از خیرین داوطلب سبب آزادی آنان گشته كه اینگونه اقدامات ما را در نیل  به  سیاستهای كلان قوه قضائیه و سازمان زندانها كه همان كاهش جمعیت كیفری است یاری می نماید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*