کانون اصلاح وتربیت تهران میزبان کاروان خورشید حرم رضوی

بمناسبت بزرگداشت دهه مبارک کرامت، مراسم استقبال و تکریم علم وپرچم مقدس و متبرک بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(علیه السلام) در سالروز ولادت با سعادت حضرت ثامن‌الحجج علی بن موسی‌الرضا(ع) با حضور خدام شریف آستان قدس رضوی ، مدیر و مسئولین ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی در کانون اصلاح وتربیت تهران برگزار و میهمان مددجویان و عاشقان اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) شدند.

مدیرکانون اصلاح وتربیت تهران، ضمن تبریک دهه کرامت با اعلام این خبرگفت: استقبال بی نظیر مددجویان از این مراسم به یمن برکت حضور خادمین و تبرک پرچم آستان قدس رضوی، زمینه ایجاد آرامش و کاهش تألمات روحی و روانی را ایجاد نمود و موجب تقویت روحیه معنوی کارکنان، سربازان و مددجویان گردید و با مولودی خوانی و سخنرانی محبین اهل بیت سیره نبوی و زندگی امامان معصوم(ع) همراه بود.

ویژه‌برنامه‌هایی شامل قرائت زیارت پرفیض امین‌الله، اجرای برنامه‌های مولودی‌خوانی، مدیحه‌سرایی و شعرخوانی مداحان و ذاکران اهل‌بیت(ع)برای مددجویان عاشق ولایت و امامت در سالن آمفی تئاتر این مرکز برگزار شد.

شمس زارع در ادامه افزود: با توجه به اینکه مددجویان در شرایط خاصی قرار دارند حضور خدام و عطر پرچم رضوی برای تقویت روحیه این عزیزان بسیار اثرگذار است و خدام عزیز نایب الزیاره همه آنان خواهند بود.

وی همچنین اشاره نمود: مزین نمودن کانون با پرچم مبارک آستان قدس رضوی توسط خدام حرم رضوی و آثار و برکات این مراسم معنوی را درتقویت روحیه ایمان واخلاص نادمین مؤثر دانست.

شایان ذکر است مراسم مولودی خوانی برای نادمین برگزار و مراسم تکریم پرچم مبارک توسط خادمین بین مددجویان و همکاران انجام و بسته های متبرک رضوی نیز بین آنان توزیع شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*