کتابخانه شهید قاسم سلیمانی در ندامتگاه تهران بزرگ افتتاح شد

با افتتاح کتابخانه شهید قاسم سلیمانی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ مجموع کتابخانه های فعال مجتمع به شش کتابخانه افزایش یافت.
مدیر مجتمع با اشاره به فضای فرهنگی حاکم بر محیط زندان از اقدامات مختلف در جهت دسترسی کلیه مددجویان به محصولات فرهنگی من جمله کتاب و جراید کثبرالانتشار خبر داد
چهارمحالی با اعلام این خبر گفت: در بخش کتاب و کتابخوانی، مجتمع دارای پنج کتابخانه می باشد که با افتتاح کتابخانه شهید حاج قاسم سلیمانی شمار کتابخانه های مجتمع به شش کتابخانه افزایش یافت.
وی ادامه داد: از این کتابخانه ها سه کتابخانه به نهاد کتابخانه های کشور متصل می باشد و کتابهای تازه منتشر شده به صورت ماهیانه و فصلی از طریق این نهاد به کتب موجود اضافه می شود. در کتابخانه های مجتمع بالغ بر بیش از ۲۵ هزار جلد کتاب با عناوین مختلف در دسترس مددجویان می باشد که علاوه بر آن نیز در داخل هر بند کتابخانه قفسه باز تدارک دیده شده است
مدیر مجتمع افزود: مجله های مختلف علمی، فرهنگی، هنری و سرگرمی از طریق دفتر مجلات واحد ارشاد تامین و در بین مددجویان مختلف عرضه می شود همچنین نشریات، هفته نامه ها و روزنامه‌های کثیر‌الانتشار کشور جهت مطالعه مددجویان تهیه وبه صورت رایگان در اندرزگاه های زندان توزیع می گردد.
شایان ذکر است جهت رفاه سربازان وظیفه و افزایش اطلاعات آنان کتابخانه یگان وظیفه نیز فعال می باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*