۱۸ نفر مددجوی زندان رجایی شهراز دانشگاه علمی کاربردی فارغ التحصیل شدند

تعداد ۱۸ نفر از مددجویان زندان رجایی شهر از دانشگاه جامع علمی کاربردی بعثت ۲ در مقاطع کاردانی و کارشناسی فارغ التحصیل گردیدند.

سرپرست زندان رجایی شهر با اعلام خبر فوق گفت: اداره فرهنگی تربیتی طی هماهنگی با دانشگاه جامع علمی کاربردی وابسته به آموزش عالی مستقر در این زندان با پذیرش ۴۰ نفر از مددجویان زمینه فارغ التحصیلی ۱۸ نفر از آنان را فراهم نمود.

عزیزی در ادامه افزود: وظیفه کارکنان زندان افزون بر تأمین امنیت، اجرای دستورالعملها و سیاستهای سازمانی مبنی بر اصلاح وتربیت مددجویان ایجاد بستر لازم جهت ادامه تحصیل برای کسانی است که به دلایلی  شرایط برخورداری از آن را ندارند.

وی همچنین گفت : از سیاستهای اصلی سازمان زندانها اصلاح وتربیت و کاهش آسیب مددجویان در طول دوران تحمل کیفر می باشد که نیل به اهداف فوق از طریق برگزاری کلاسهای درسی در مقاطع مختلف تحقق یافته است.

سرپرست زندان رجایی شهر افزود: انسانهای با سواد و توانمند به عنوان مهم ترين ركن اجتماعي شدن و عملكرد مناسب در نهادينه كردن اخلاقيات مطرح می باشند.

او هدف از اصلاح وتربیت در زندان را  تغییری سازنده و اخلاقی در اندیشه، رفتار و گفتار مددجویان دانست و تصریح نمود: آموزش یکی از ابزارهای لازم جهت تحقق این امر می باشد.

 شایان ذکر است: تعداد ۵ نفر مقطع کاردانی و ۱۳ نفر مقطع کارشناسی در رشته حقوق فارغ التحصیلین دانشگاه جامع علمی کاربردی بعثت ۲ می باشند. 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*