همزمان با هفته قوه قضائیه جمعی از مسئولین قضایی استان از مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ بازدید نمودند

به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضائیه و در راستای رعایت حقوق شهروندی و بررسی مشکلات قضایی زندانیان، آدابی معاون قضایی نظارت و بازرسی دادگستری استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین غضنفر آبادی معاون قضایی رییس کل و سرپرست دادگاه های انقلاب تهران، میرزایی معاون کیفری رییس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران در معیت فرزادی مدیر مجتمع و جمعی از مسئولین مجتمع از اندرزگاه های  مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ بازدید نمودند.

در جلسه ای که در ابتدای این بازدید تشکیل شد مدیر مجتمع گزارشی از اقدامات اصلاحی، تربیتی و قضایی انجام گرفته در جهت رعایت حقوق شهروندی مددجویان را به سمع و نظرحاضرین در جلسه رساند. فرزادی در ادامه به بیان برخی از مشکلات در زمینه های احکام صادره از مراجع قضایی، مباحث اعزام و بدرقه زندانیان، انتقال زندانیان به زندانهای مبداء و پابند الکترونیکی پرداخت.

در ادامه مسئولین قضایی استان از اندرزگاه ها، مجموعه فرهنگی و کارگاه های اشتغال بازدید و با حضور در میان مددجویان از نزدیک و به صورت چهره به چهره پاسخگوی سوالات و مشکلات آنان شدند. بررسی مشکلات قضایی و روند رسیدگی به پرونده محکومان و همچنین بررسی نوع و میزان جرائم محکومان از اهم موارد و مشکلات اشاره شده در این بازدید بوده است.

در پایان این بازدید درخواست برخی از مددجویان جهت بررسی تقدیم مسئول قضایی استان گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*