۲۵۰ بسته لوازم التحریر به فرزندان مددجویان زندان رجایی شهر اهدا شد

با آغاز سال تحصیلی جدید تعداد ۲۵۰ بسته لوازم التحریر با جذب حمایتهای مالی خیرین از طریق واحد مدیریت زندان رجایی شهر بین فرزندان مقطع ابتدایی و راهنمایی مددجویان توزیع گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، در راستای حمایتهای معنوی ومادی و ایجاد زمینه لازم جهت ادامه تحصیل فرزندان زندانیان با جذب کمکهای مالی خیرین ضمن بررسی وشناسایی افراد واجد شرایط و فاقد در آمد ملزومات تحصیلی در اختیار آنان قرار گرفت.
ضیایی سرپرست زندان رجایی شهر گفت: امروزه اهميت تحصيل بر همگان روشن است و اين مهم بايد در جهت افزايش سطح علمي در هر زمان و مكاني صورت گيرد.
وی هدف از توزیع لوازم التحریر در میان فرزندان این قشر را محرومیت از ادامه تحصیل و آسیب پذیری آنان بدلیل عدم وجود منابع مالی عنوان نمود وافزود: با برنامه ریزی و هدفمند ساختن کمکهای غیر نقدی به افراد واجد شرایط و نیازمند گامی مهم در جهت حل مشکلات معیشتی آنان برداشته ایم.
سرپرست زندان رجایی شهر گفت: حمایت ویژه از گروه‌های آسیب‌پذیر و آسیب‌دیده و کمک به افزایش توان مالی آنان با جذب حمایتهای مالی خیرین باعث ایجاد بستر لازم جهت ادامه تحصیل این اقشار در سطح و پایه های تحصیلی دبستان تا راهنمایی گردید.
ضیایی در ادامه خاطر نشان کرد سعی ما بر این است تا فرایند فوق در قالبهای مختلف از سرعت و شتاب صعودی برخوردار و افراد واجد شرایط بیشتری را تحت پوشش قرار دهد.
گفتنی است ارائه تسهیلات غیر نقدی تحصیلی از دیگر ابزارهای کمک به خانواده زندانیان بوده و اقلام فوق بین فرزندان دختر و پسر مددجویان توزیع گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*