۲۶۱ نفر از کارکنان زندان رجایی شهر در آموزشهای ضمن خدمت شرکت نمودند

واحد آموزش زندان رجایی شهر با مساعدت مرکز آموزش منطقه ۷ تهران اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان نمود.
واحد آموزش زندان رجایی شهر با هماهنگی و همکاری مرکز آموزش منطقه ۷ تهران اقدام به برگزاری ۲ دوره آموزشی پدافند غیر عامل و حفاظت و پیشگیری از خروج اطلاعات موجود در رایانه طی دو مرحله نمود.
مدیر زندان رجایی شهر پیرامون اهمیت و لزوم آموزش های کارکنان گفت: حضور اساتید مجرب به منظور آموزش فرایندهایی که در ارتباط مستقیم با امر زندانبانی می باشد تأثیر گذار در ارتقاء میزان عملکرد پرسنل می باشد.
عزیزی در ادامه افزود: آموزش ضمن خدمت در حقيقت يكي از راههاي اصولي و منطقي هدايت تلاشهاي كاركنان در ادارات است که باعث بكارگيري استعداد‌هاي نهفته، به كاراندازي قدرت تخيل و به وجود آمدن حس انعطاف پذيري فكري لازم می گردد.
وی گفت: آموزش اگر منظم و هدفمند و در راستای نیازهای واقعی کارکنان تدوین و اجرا شود، نه تنها باعث ارتقاء عملکرد کارکنان می گردد بلکه بهبود مهارت‌های مدیران و افزایش رضایت کارکنان و مراجعه کنندگان را نیز در پی خواهد داشت.
مدیر زندان رجایی شهر هدف نهایی آموزش را حفظ بقاء و توسعه مجموعه زندان و نیازهای ناشی از آن، بهبود و ارتقاء سطح کمی و کیفی عملکرد فردی مطرح نمود.
شایان ذکر است دوره های آموزشی ضمن خدمت برای ۲۶۱ نفر از کارکنان زندان رجایی شهر برگزار گردیده، از سوی مرکز آموزش منطقه ۷ تهران گواهی نامه صادر شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*