۳۶۰ مددجوی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ در برنامه های معاونت اجتماعی و پيشگيری از جرم قوه قضائيه شرکت کردند

به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ با حضور ۴ کارشناس، دور دوم کارگاه های آموزشی معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضائیه در مجتمع در حال برگزاری است.
محبی مدیر کل زندانهای استان تهران در مصاحبه با روابط عمومی مجتمع درباره جزئیات این خبر گفت: “طرح امید” از جمله برنامه های مصوب معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضائیه می باشد که به معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم استان تهران در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و جرایم ابلاغ شده و این طرح هم اکنون در سطح ندامتگاه های استان تهران در حال برگزاری است.
مدیر کل زندانهای استان تهران افزود: دور اول کارگاه های آموزش معاونت اجتماعی و پیشگیری از آسیب قوه قضائیه با نام “طرح مهاجر” ویژه معتادین در حال ترک یا ترک کرده بود که این طرح برای اولین بار در سطح زندانهای استان در اندرزگاه های مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ در ۲۰ جلسه ۲ ساعته و به صورت کارگاهی و مشارکتی اجرا شد تا مددجویان روش و سبک زندگی خود را تغییر دهند.

 

محبی ادامه داد: در دوره دوم این طرح که هم اکنون در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ در حال برگزاری است مددجویان با محکومیت امنیت اخلاقی در کارگاه های ۲۰ نفره شرکت می کنند تا در مجموع با برگزاری ۱۸ کارگاه آموزشی ۳۶۰ مددجو آموزش های لازم را دریافت می نمایند که از این ۱۸ گارگاه ۱۰ کارگاه مصوب سال ۹۷ می باشد و ۸ کارگاه تحت عنوان شورای اجتماعی برگزار می شود.
مدیر کل زندانهای استان تهران خاطر نشان کرد: در دوره امید بنا بر این است که مددجویان احساس نمایند می توانند تغییر کنند و این دوره راهکار های ایجاد تغییر را به آنها آموزش داده و با ایجاد انگیزه مددجویان را در جهت جبران اشتباهات قبلی و تغییر اساسی راهنمایی می کند. محبی در آخر از استقبال و مشارکت مددجویان در این طرح قدردانی نمود

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*